Nauja diena, nauja galimybė

Kaip keliesi ryte? 

Sunkiai, vos vilkdamas kūną iš patalų? Atsargiai, nes nenori išlipti ne ta koja? O gal tau net nereikia žadintuvo, nes atsikeli kelios minutės prieš jam suskambant?

Neabejoju, kad turi savą unikalų kėlimosi scenarijų ir ritualą, tačiau veikiausiai paklaustas "kaip norėtum, kad viskas būtų", išsirinktum tą žvalųjį "aš", kuriam net nereikia žadintuvų

Kas svarbiausia, tokie žmonės išties egzistuoja! Ir, galima pridurti, daro tą labai sėkmingai!

Kyla klausimas kodėl? Juk meni tą šimtus kartų girdėtą patarlę "gera pradžia – pusė darbo". Taip – tavo sėkmingasis kolega, už tave pranašesnis darbe, universitete, draugų tarpe ar kitoj erdvėj gali būti dėl vienos elementarios detalės – jis tiesiog turi gerą pradžią!

Grįžkime prie "ne tų" kojų ir "vilkimosi" iš lovos. Jei viso to pasekmė yra ta, kad miegoti nuėjai tik prieš kelias valandas – ilgajame laikotarpyje tau nelabai padės nei motyvacijos kursai, nei tona visagalio redbull. Ir jei neesi iš tų, kurie dieną pradeda be žadintuvo, atkreipk dėmesį mažą detalę – tavo pirmąją mintį pabudus.

Būtent šie stebuklingi žodžiai, kurie nuskamba mintyse pirmieji vos nubudus, yra žalia arba raudona šviesa tavajai dienos sėkmei. Suprantama, kad daugelio žmonių dieną yra užvaldžiusi rutina, rūpesčiai ir kitos probleminės rūdys, tačiau tai, kaip visas šias "kandis" matai ir tai kaip jos veikia tave, priklauso tik nuo vieno žmogaus. Ir jis esi TU. Jeigu rutiną pakeistum kūrybingais intarpais, rūpesčius ir problemas interpretuotum kaip iššūkius, naują dieną matytum ne kaip "o ne ir vėl", bet kaip naują galimybę!

Manai, kad tavo gyvenimas yra pats nuobodžiausias pasaulyje ir, kad jo pakeisti neįmanoma? Ir tu esi absoliučiai teisus ir būsi teisus tol, kol taip manysi! Manai, kad visos dienos yra vienodos, todėl neverta entuziastingai šokti iš lovos ir leistis į pasaulį? Esi beveik teisus. Beveik! Nepaisant tavo veiklos pobūdžio, kiekviena diena yra 100 procentų unikali ne tik savo skaitmenine data, bet ir įvykiais, kurie supa tave ir kuriuos kuri pats. Tu teisus – yra begalės dalykų kurie kasdien yra tokie pat, tačiau kiek dalykų aplink yra tokių, kuriuos gali kasdieną modeliuoti ir keisti! Pradedant nuo žadintuvo signalo! Vietoje to, kad stumtum dienas, leisk kad jos tave "vežtų", vietoje to, kad plauktum pasroviui, priešinkis ir mėgaukis, vietoje to, kad sėdėtum vietoje, judėk ir tobulėk! Keisk savo mintis, keisk savo elgseną, keisk savo sėkmę!

Praktika daro stebuklus. Jei nepavyks iš karto, mėgink dar ir dar, ir jausk kaip tobulėji, keitiesi ir galop nuo sienos nusiklijuoji plakatą su žodžiais "nauja diena – nauja galimybė", nes tą ne tik žinai, bet ir kasdieną patiri!

 

Sėkmės!

 

Justinas