„6 – pack’o“ sezonui artėjant

 

 

Vasara puikus metų laikas. Ji kupina savo žavesių, naujovių ir.. Stresų, ne tik merginoms, bet ir vyrams. Ir aš turiu omeny stresą, kurį sukelia kompleksas kylantis iš sumažėjusio drabužių ir padidėjusio atviro kūno kiekio asmens siluete.

Išaugame iš to amžiaus, kai vyras sako "man nerūpi" arba "tai nesvarbu", o moteris mąsto "jis vis tiek daug uždirba" arba "bet koks jis mielas". Melas. Kiekvienas nori atrodyti puikiai ir patikti  pats sau. Kiekvienas partneris nori turėti visomis prasmėmis save prisižiūrintį partnerį. Jei girdite savo antrąją pusę sakančią "o Dieve koks mielas šis alaus pilvukas" – sveikinu, susidūrėte ne tik su aukšto lygio pažeminimu, bet ir melu.

Nesiruošiu postringauti kokią papildomą naudą, be estetikos, pasitikėjimo savimi ir sveikatingumo duoda tvirtas ir treniruotas kūnas.

Jei esi patenkintas savimi, gali nebeskaityti, tačiau jei atsakymas neigiamas ar abejotinas, neišsisukinėk ir paaukok dar kelias minutes vertingiems patarimams.

O dabar grįžkime prie vasaros. Saulė, vanduo, karštis, kompanija – kokias emocijas tai tau sukelia? Atsipalaidavimas? Taip, kas dar? Būk sąžiningas sau, nes veikiausiai kai kurie jausmai yra adekvatūs tam, kiek laiko ir pastangų investavai iki šiol, kad būtum patenkintas rezultatu arba tiksliau vaizdu, kurį pamatys priešingos lyties atstovės ar tiesiog tavo draugai, kuomet minėtoje vietoje atsidursi su atitinkama apranga.

Jei ši situacija tau kelia stresą, kodėl jos nevaldai? Nesiruošiu pasakoti apie sėkmingas svorio metimo/ auginimo istorijas, nes veikiausiai tokių esi girdėjęs ir matęs ne vieną. Tačiau kaip jas interpretavai? "Melas", "Photoshop programa" "Sveikintina" ar pasakymas, "Jei galėjo jis, galiu ir aš!". Nuo to viskas ir priklauso. Ne nuo išsisukinėjimų ir tvirtinimo, kad "aš neturiu laiko". Visi mes jo neturim, bet kažkodėl vieni sugeba atrodyti puikiai, kai tuo tarpu kiti geba tiesiog pasiteisinti.

Iš tiesų pastebėjau, kad žmones labiausiai motyvuoja sėkmingi pavyzdžiai. Arba tiksliau kelrodės žvaigždės, kurios padeda skintis kelią pirmyn. Ar teko matyti arklį, prie kurio priekyje yra pritvirtinta morka taip kad jis jos nieku gyvu nepasiektų? Ar teko matyti arklio motyvaciją ją siekiant? Ji stulbinanti! Ir aš nekalbu apie tai, kad tu negali kažko pasiekti, aš kalbu apie konkretų, vizualų vaizdinį, kuris tau padėtų norus ir ketinimus paversti rezultatais!

Tebūnie tai Photoshop, bet ar teko matyti "eight pack"? Jis iš tiesų egzistuoja! O žmogus, kuris jį turi, toks negimė, jis daug ir sunkiai dirbo tam, kad tu arba numotum ranka sakydamas "ne man" arba imtum ir nuosekliai dirbtum tam, kad vieną dieną turėtum kad ir x kartų mažiau įspūdingai, bet vis tiek, pagarbos vertą kūną.

Gal atrodys keistai, bet pabandyk draugų tarpe paieškoti pavyzdingai save prižiūrinčių vaikinų. Paklausk, kaip jie treniruojiesi, kiek treniruojasi, kuo maitinasi, kaip daro dalykus tam, kad atrodytų tokie kokie yra. Tebūnie jie anoniminiai tavo "role modeliai" arba idealai. Žinoma, kuo aukščiau taikysi, tuo rezultatai bus geresni, bet juk nereikia pavyzdžiu imti 20 metų XY papildus geriančio fitneso karaliaus pavyzdžio. 

Jeigu draugų tarpe nerandi savojo "role model", bandyk jį surasti internete. Youtube, Google ir panašios vaizdinių sistemos padės ne tik pažinti atskirų atletų asmenybėmis, rezultatus, bet ir susipažinti su jų filosofijom, ideologijom, gal net sportavimo principais, valgymo meniu patarimais ir kita.

Ar meni tą seną gerą patarlę "su kuo sutapsi toks ir pats tapsi"? Tai galioja daugelyje gyvenimo sričių apie kurias dar rašysiu ateityje. Šiuo atveju patarimas labai elementarus, sutapk su tokiais į kokius norėtum būti panašus. Sek pavyzdžiu, išsiaiškink kaip jie daro dalykus, kaip galvoja apie juos, ką valgo, ko nevalgo, kaip save motyvuoja, kaip dirba ir ilsisi, nuo ko pradėjo ir kas jiems padėjo tobulėti. 

Jei tą pasiekė kažkas, tą gali pasiekti ir tu! Tiesiog reikia pastangų, noro ir laiko.

 

Visokeriopos sėkmės!

Ir nepamirškite kad mylėti save nėra blogai! O skatinti už pasiekimus ir didžiuotis jais – PRIVALOMA. 

 

Justinas